[ad_1]

احسان روزبهانی بوکسور المپیکی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص حضورش در کشور آلمان گفت: برای تمرین به کشور آلمان آمده ام و در کمپی طی سه نوبت صبح، ظهر و بعد از ظهر تمرین می کنم. سرمربی تیم ملی بوکس آلمان نیز بالای سرم است. هدفم از حضور در این کشور فقط تمرین کردن است و ارتباطی به لژیونری مجدد ندارد.

او در جواب به این سوال که «آیا در رقابتهای قهرمانی کشور که آبان ماه برگزار می شود شرکت می کنید یا خی ر؟»،گفت: هنوز هیچ چیز مشخص نیست اما اگر آقای داوری سرپرست فدراسیون صلاح ببیند و دستور بدهد حتما اینکار را خواهم کرد.

ملی پوش بوکس در جواب به این سوال که «آیا با توجه به تغییر وزن خود نگران حریفان جدیدتان در کشور(همچون شوریان و غلامی) نیستید؟»، گفت: اصلا به حریفان داخلی فکر نمی کنم. تمام تمرکزم روی حریفانم در مسابقات آسیایی، جهانی و المپیک است.

روزبهانی در خصوص تعطیلی اردوهای تیم ملی بوکس عنوان کرد:این تصمیمی است که آقای داوری گرفته و به نظرم با توجه به اینکه ایشان مدیر خوبی در ورزش است تصمیم درستی است که تا رقابتهای قهرمانی کشور اردوها تعطیل باشد تا پس از آن در شرایطی مطلوب اردوها از سرگرفته شود.

بوکسور المپیکی ایران در جواب به این سوال که «آیا موافق ماندن سرمربی کوبایی هستید یا خیر؟»، گفت: نظری در مورد مربی کوبایی نمی دهم  اما صلاح نیست مربیان ایرانی خودمان را که خیلی کارشان را بلدند رها کنیم و با مربی خارجی کار کنیم. به عنوان مثال اکبر احدی مربی با تجربه و خوبی است و کارنامه درخشانی دارد. همیشه وقتی تیم ملی دست احدی بود به نتیجه می رسید و مقام می آورد.

او با اشاره استعفای ناطق نوری از ریاست فدراسیون بوکس نیز تصریح کرد: من بارها گفته ام که ناطق نوری خیلی زحمت کشیده است و شاید اگر نبود بوکس ایران شکل نمی گرفت اما ای کاش ناطق نوری دو سال قبل از المپیک می رفت که شرایط حداقل برای من که سهمیه المپیک داشتم بهتر می شد.

روزبهانی در جواب به این سوال که هدف اصلی شما برای آینده چیست گفت: فعلا فقط تمرین می کنم و هیچ هدف خاصی ندارم.

[ad_2]

گزارش شده

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *