مدتی پیش از طریق باشگاه ریزه اسپور ترکیه ، با ارائه مدارکی ثابت شد که مهدی طارمی طی قراردادی رسمی عضو آن باشگاه بوده است و انتقال او به پرسپولیس کاملاً غیرقانونی بوده ! ماجرایی که اکنون رنگ و بوی قضایی به خود گرفته است !

با توجه به قرارداد قانونی که طارمی با باشگاه ترکیه ای داشته گمانه زنی هایی برای جعلی و صوری بودن قرارداد وی با پرسپولیس مطرح شده است که باعث تبدیل شدن به یک مشکل بزرگ برای این تیم پایتخت گشته است .

حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی‌اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه در این مورد به خبرنگاران اعلام کرده است که درصورتیکه این تخلف به اثبات برسد ، با توجه به اینکه پرسپولیس یک تیم دولتی محسوب می شود ، این موضوع یک اختلاس انگار شده و دادستانی وارد موضوع خواهد شد .

از سوی دیگر مدیران و بازیکنان باشکاه استقلال تهران نیز از این خبر به نفع خود استفاده کرده و اعلام داشته اند که درصورتیکه طارمی با قراردادی جعلی برای پرسپولیس به میدان رفته است ، قهرمانی پرسپولیس در فصل گذشته باطل و می بایست این قهرمانی و مدال آن به باشگاه استقلال تهران برسد !

حالا باید منتظر ماند و دید چه سرنوشتی در انتظار این پرونده و باشگاه محبوب سرخ پوشان می باشد . اما اینطور که از شواهد امر پیداست ، دردسری بزرگ برای این باشگاه ایجاد شده است !

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *