[ad_1]

سرمربی تیم ملی روسیه در نشست خبری قبل از بازی با ایران به قدرت تیم کی‌روش اعتراف کرد.

به گفته ایسنا، دو تیم ایران و روسیه فردا، سه‌شنبه در دیداری دوستانه برابر هم به میدان می‌روند. پیش از این دیدار استانیسلاو چرچسوف در نشست خبری خود گفت: ما بازی سختی برابر کره داشتیم و حالا باید با ایران بازی کنیم. در این فرصت کم شاید تغییراتی در تیم ایجاد شود چون چند بازیکن ما نیز مصدوم هستند ولی در هر صورت با تیم کامل و خوبی برابر ایران قرار خواهیم گرفت.

او در ادامه صحبت‌های خود گفت: در بازی با کره ما دیدیم که حریف بسیار سریع بود، بازیکنان ایران نیز همین طور هستند و تیم سریعی دارند. علاوه بر آن، تیم ایران بازیکنان منظم و خوبی دارد و از نظر سیستم بازی و از نظر تکنیکی در شرایط خوبی قرار دارد و به همین خاطر بازی سختی برابر ایران خواهیم داشت.

چرچسوف اضافه کرد: ما می‌دانیم که سطح بازی ایران از کره قوی‌تر است ولی راه مبارزه را هم خوب بلدیم. می‌خواهیم بازی با برنامه‌ای برابر ایران داشته باشیم. راه بازی با ایران را به خوبی می‌دانیم. فردا برابر تیم خوبی قرار خواهیم گرفت که در رده بندی فیفا بالاتر از ما قرار دارد و همین نشان می‌دهد که تیم خوب و قدرتمندی برابر ما قرار خواهد گرفت و ما تجربه زیادی از این بازی به دست خواهیم آورد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *