[ad_1]

آندره کاندروا می‌گوید دو شکست اخیر میلان در لیگ ایتالیا باعث شده انگیزه آنها برای جبران در داربی زیاد باشد.

به گزارش ایسنا و به گزارش از فوتبال ایتالیا، در حساس‌ترین دیدار هفته در لیگ ایتالیا یکشنبه دو تیم میلان و اینتر در داربی میلان برابر هم به میدان می‌روند. میلان بعد از دو شکست اخیر این تیم حال و روز خوبی ندارد و در عوض اینتر که با هدایت اسپالتی در قواره یک مدعی نشان داده است امیدوار است با برتری در این دیدار، برای قهرمانی در این فصل امیدوار باشد.

آنتونیو کاندروا مدافع اینتر که در بازی اخر ایتالیا نیز موفق به گلزنی شد، درباره این دیدار گفت: به خوبی از شرایط میلان مطلع هستیم ولی بعید می‌دانم میلان حریف راحتی برای ما باشد. آنها زخم خورده هستند و الان انگیزه زیادی دارند تا در داربی نتایج ضعیف خود را جبران کنند. من خیلی خوشحالم که در بازی‌های ملی همراه ایتالیا عملکرد خوبی داشتم و الان با شور و شوق زیادی به تیم باشگاهی خودم آمدم و خود را آماده بازی حساس در داربی کردم.

او ادامه داد: ما می‌خواهیم امسال سال بسیار خوبی برای ما در ایتالیا باشد و به همین خاطر نیاز است که در این داربی به برتری برسیم. پیروزی در این دیدار اهمیت زیادی برای ما دارد. داربی‌ها همیشه در فوتبال جذاب هستند و از یک هفته قبل شما در شهر می‌تواند جو فوق العاده را در شهر احساس کنید.

اینتر در بازی بعدی خود در داربی میلان باید برابر ناپولی تیم صدرنشین قرار گیرد که آن دیدار نیز از اهمیت زیادی برای دو تیم برخوردار خواهد بود چرا که هر دو تیم همراه یوونتوس در کورس قهرمانی هستند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *