[ad_1]

هافبک با سابقه منچستریونایتد امیدوار است که قهرمانی در سوپرجام اروپا را به افتخارات خود اضافه کند.

به گفته ایسنا و به گزارش از دیلی استار، دو تیم منچستریونایتد و رئال مادرید در مسابقه سوپرجام اروپا امشب (سه‌شنبه) در مقدونیه برابر هم به میدان می‌روند.  

مایکل کریک درباره این مسابقه گفت: شما نمی‌توانید مسیری را که باعث شد تا به اینجا برسیم زیر سوال ببرید. این بازی بسیار برای ما با اهمیت است و می‌خواهیم تمام تلاش خودمان را برای موفقیت به کار ببریم. ما این بازی را بسیار مهم در نظر می‌گیریم و امیدواریم این افتخار را به دست بیاوریم. اگر ما بتوانیم قهرمان شویم فوق العاده خواهد بود و باعث می‌شود روحیه تیم قبل از شروع فصل بالا برود. به همین خاطر این مسابقه از اهمیت بسیار زیادی برای ما برخوردار است. فکر نمی‌کنم بازیکنی در تیم ما باشد که قهرمانی در سوپرجام را به دست آورده و حالا فرصت خوبی برای ما است تا به این مهم برسیم.

با ورود نمانیا ماتیچ به ترکیب منچستریونایتد، اکنون کار مایکل کریک برای حضور در ترکیب ثابت یونایتد سخت شده است. قرارداد هافبک سابق تیم ملی انگلیس برای یک سال دیگر تمدید شده و تا تابستان سال آینده اعتبار دارد.

کریک در پایان صحبت‌های خود گفت: ماتیچ بازیکن بسیار بزرگ و باهوشی است و خیلی خوشحالم که او را اکنون در ترکیب خودمان داریم. ماتیچ لیگ را به خوبی می‌شناسد و به خوبی با شرایط فوتبال انگلیس آگاه است و این کار را بسیار راحت می‌کند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *